Kurs dolara – możliwa formacja spadkowa

0
449

Dziś widzimy kontynuację wczorajszego zamknięcia na rynku USDPLN-a. Kurs wraca do kanału cenowego w ramach klasycznej formacji głowy z ramionami. Kluczowy powinien być poziom zamknięcia świecy z obecnego tygodnia.

Kurs dolara   możliwa formacja spadkowa

USDPLN H4

źródło: xStation

Uwagę trzeba zwrócić na pierwszym poziom wsparcia, który wynika ze współczynnika 38,2% po kursie 3,8950. Strefa popytowa zyskuje potwierdzenie w wyraźnej biegunowości.

Kurs dolara – możliwa formacja spadkowa
5 (100%) 2
Poprzedni artykułDane makro 13.09.2019 – sprzedaż detaliczna, zapasy biznesowe, inflacja CPI
Następny artykułAnaliza techniczna Bitcoin-co będzie dalej?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.