Dane makro 13.11.2020 – indeks PPI, nastroje konsumentów

0
240

Dzisiejsza sesja amerykańska zapowiada się dość ciekawie. Rynkowa zmienność pozostaje na wysokim poziomie, a dodatkowo poznamy kilka istotnych odczytów makro.

Na otwarciu handlu za oceanem, opublikowane zostaną odczyty PPI w ujęciu miesięcznym ze Stanów Zjednoczonych. Raport będzie dotyczył października. W dalszej części dnia poznamy wartość indeksu nastrojów konsumenckich w USA.

Dane makro 13.11.2020   indeks PPI, nastroje konsumentów

Poprzedni artykułStrategia Fibonacciego w daytradingu na rynku FOREX
Następny artykułPo jakiej cenie warto kupować dolary kanadyjskie?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.