Dane makro 14.05.2019 – inflacja, indeks ZEW, wnioski o zasiłek.

0
607

Po “nudnym” poniedziałku, zapowiada nam się wyjątkowo ciekawa sesja europejska. Przed południem poznamy dość istotne dane inflacyjne z Niemiec, Szwajcarii, Hiszpanii i Szwecji. Kluczowe będą jednak godziny 10:30 i 11:00. Raport z brytyjskiej rynku pracy oraz indeks nastrojów ekonomicznych w Strefie Euro.

Na otwarciu sesji amerykańskiej, poznamy dynamikę cen eksportu i importu ze Stanów Zjednoczonych. Wartości zostaną zaprezentowane w ujęciu miesiąc do miesiąca za kwiecień.

Dane makro 14.05.2019   inflacja, indeks ZEW, wnioski o zasiłek.

Dane makro 14.05.2019 – inflacja, indeks ZEW, wnioski o zasiłek.
5 (100%) 3
Poprzedni artykułPomysły inwestycyjne tygodnia – LIVE z Łukaszem Fijołkiem dzisiaj o 19:00
Następny artykułWtorkowa analiza techniczna – DAX, Złoto, Ropa WTI
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.