Dane makro 14.10.2019 – nowe kredyty, produkcja przemysłowa

0
475

Poniedziałkowe kalendarium prezentuje się wyjątkowo skromnie. Przyzwyczajeni jesteśmy jednak, że zmienność rynkowa jest często windowana przez niezapowiedziane komunikaty fundamentalne.

W tabeli makro mamy godzinę 11:00 i zaległe dane z Chin oraz odczyt ze Strefy Euro. W przypadku największej gospodarki azjatyckiej, poznamy wartość wrześniowych kredytów. Konsensusu dla produkcji przemysłowej z UE zakłada wyraźną poprawę wyniku w stosunku m/m.

Dane makro 14.10.2019   nowe kredyty, produkcja przemysłowa

Dane makro 14.10.2019 – nowe kredyty, produkcja przemysłowa
5 (100%) 2
Poprzedni artykuł[RECENZJA] Howard Marks – wartość
Następny artykułEuro – czy ten poziom wytrzyma?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.