Euro – czy ten poziom wytrzyma?

0
421

Doczekaliśmy się wypełnienia zewnętrznego mierzenia Fibonacciego 127,2%. Jest to poziom cenowy, który wskazywaliśmy w analizach na zakończenie ubiegłego tygodnia. Kontynuacja trendu spadkowego na dzisiejszym otwarciu, pozwoliła na dynamiczne zaksięgowanie wspomnianej strefy popytowej.

Euro   czy ten poziom wytrzyma?

DAX H1

źródło: xStation

Obecnie widoczny jest wyraźny dolny cień na formacji świecowej z interwału 4-godzinowego. Istotny będzie kształt zamknięcia formującej się świecy, dlatego decyzję na temat ewentualnej długiej pozycji należy podciąć najwcześniej w okolicy pełnej godziny 12.

Euro – czy ten poziom wytrzyma?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułDane makro 14.10.2019 – nowe kredyty, produkcja przemysłowa
Następny artykułBitcoin – czy czekają nas spadki ?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.