Dane makro 14.12.2020 – produkcja przemysłowa, ECB

0
120

Poniedziałkowe kalendarium jest zazwyczaj dość skromne i tak mamy również dzisiaj. W tabeli znajdują się jedynie pozycje związane ze strefą euro. Będą to dwa wystąpienia ze strony przedstawicieli Europejskiego Banku Centralnego.

Na godzinę 11:00 zaplanowana jest publikacja danych z produkcji przemysłowej w strefie euro. Prognozy za październik zakładają wyraźną poprawę wyniku.

Dane makro 14.12.2020   produkcja przemysłowa, ECB

Poprzedni artykułPsychologiczna bariera na EURUSD
Następny artykułToksyczne opcje – czy czeka nas krach? Co przyniesie tydzień? – 14.12.2020
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.