Dane makro 15.03.2019

0
624

Piątkowe sesje przyzwyczaiły nas do zwiększonej zmienności na wykresach. Często odpowiedzialny jest za to kalendarz danych makro, który i tym razem prezentuje się dość interesująco. Najciekawiej powinno być wokół japońskiego jena, na którego wpływ będzie miała decyzja o stopach procentowych i przede wszystkim komunikat ze strony BoJ. 

Jeszcze podczas sesji europejskiej zaplanowane jest wystąpienie prezes Kurody (BoJ) ~ 09:55. Przed południem poznamy odczyty inflacyjne ze strefy euro oraz Włoch. Handel na sesji amerykańskiej rozpoczniemy około godziny 13, a technika powinna być wypełniania mniej więcej do 15 wraz z odczytem o miejscach pracy w turystyce ze Stanów Zjednoczonych.

Dane makro 15.03.2019

Dane makro 15.03.2019
5 (100%) 1
Poprzedni artykułFOREX LIVE TRADING – Warszawa – 15.03.2019 – start o 9:00
Następny artykułSilne ZZB na USDJPY
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.