Dane makro 15.05.2019 – PKB, Sprzedaż Detaliczna, Ropa WTI

0
694

Środową sesję otwieramy danymi o PKB z Niemiec za pierwszy kwartał 2019 roku. Prognozy w ujęciu miesięcznym i rocznym są mieszane. O godzinie 11:00 ten sam charakter odczytów zostanie zaprezentowany ze Strefy Euro.

Na starcie handlu za oceanem, poznamy przede wszystkim dane o sprzedaż detalicznej ze Stanów Zjednoczonych. O godzinie 16:30 istotny raport z rynku ropy naftowej, który zawsze wywołuje zainteresowanie u uczestników rynku.

Dane makro 15.05.2019   PKB, Sprzedaż Detaliczna, Ropa WTI

 

Dane makro 15.05.2019 – PKB, Sprzedaż Detaliczna, Ropa WTI
5 (100%) 2
Poprzedni artykułKryptowaluty w trendzie wzrostowym – Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash
Następny artykułMajowa słabość funta – analiza GBPUSD i GBPPLN
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.