Dane makro 15.12.2020 – inflacja CPI, produkcja przemysłowa

0
69

Na godzinę 10:00 zaplanowana jest publikacja indeksu CPI z Włoch. Konsensusu analityków zakłada spadek wyniku w ujęciu miesięcznym za listopad.

Pierwsza godzina handlu za oceanem będzie otoczona kilkoma odczytami makro. Będzie to kanadyjski rynek nieruchomości oraz sprzedaż przemysłowa. W przypadku drugiej wartości oczekuje się dość znaczącego spadku dynamiki. Dane ze Stanów Zjednoczonych dotyczą indeksów cenowych oraz produkcji przemysłowej.

Dane makro 15.12.2020   inflacja CPI, produkcja przemysłowa

Dane makro 15.12.2020 – inflacja CPI, produkcja przemysłowa
5 (100%) 1
Poprzedni artykułKońcówka roku na funcie brytyjskim
Następny artykułMoment zwrotny na dolarze. 21 500 realne na Bitcoinie?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.