Dane makro 15.12.2020 – inflacja CPI, produkcja przemysłowa

0
276

Na godzinę 10:00 zaplanowana jest publikacja indeksu CPI z Włoch. Konsensusu analityków zakłada spadek wyniku w ujęciu miesięcznym za listopad.

Pierwsza godzina handlu za oceanem będzie otoczona kilkoma odczytami makro. Będzie to kanadyjski rynek nieruchomości oraz sprzedaż przemysłowa. W przypadku drugiej wartości oczekuje się dość znaczącego spadku dynamiki. Dane ze Stanów Zjednoczonych dotyczą indeksów cenowych oraz produkcji przemysłowej.

Dane makro 15.12.2020   inflacja CPI, produkcja przemysłowa

Poprzedni artykułKońcówka roku na funcie brytyjskim
Następny artykułMoment zwrotny na dolarze. 21 500 realne na Bitcoinie?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.