Dane makro 16.05.2019 – inflacja CPI, indeks przemysłowy FED

0
537

O godzinie 10 poznamy odczyt inflacyjny z Włoch za kwiecień. Konsensus zakłada utrzymanie poprzedniego wyniku. Kwadrans później zaplanowane jest wystąpienie prezesa Bundesbanku.

Najciekawszym z odczytów w USA może być przemysłowy indeks FED na maj. Oczekiwania ekonomistów skupiają się przy okrągłej wartości 10 punktów. W kolejnych godzinach sesji za oceanem, zaplanowane jest wystąpienie prezesa Banku Kanady.

Dane makro 16.05.2019   inflacja CPI, indeks przemysłowy FED

Dane makro 16.05.2019 – inflacja CPI, indeks przemysłowy FED
5 (100%) 1
Poprzedni artykułRynek kryptowalut podąża za Bitcoinem – technika na Litecoin, Ripple i EOS
Następny artykułKurs euro i kurs dolara w relacji do polskiej waluty
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.