Dane makro 16.09.2019 – produkcja przemysłowa, inflacja CPI

0
441

Po otwarciu nowego tygodnia, na uwagę zasługują odczyty z chińskiej gospodarki, które mogą wpłynąć na poziomy otwarcia europejskich indeksów. O godzinie 04:00 zaprezentowany zostanie raport na temat sprzedaży detalicznej, inwestycji oraz produkcji przemysłowej za sierpień.

Przedpołudniem naszego czasu, opublikowany zostanie odczyt inflacyjny z Włoch. Konsensus za sierpień zakłada utrzymanie wyniku m/m na poziomie 0,5%. Na otwarciu głównych rynków w Ameryce Północnej, odbędzie się publikacja indeksu produkcyjnego dla Nowego Jorku.

Dane makro 16.09.2019   produkcja przemysłowa, inflacja CPI

Dane makro 16.09.2019 – produkcja przemysłowa, inflacja CPI
5 (100%) 2
Poprzedni artykułAnaliza techniczna Litecoin-czy to może się stać?
Następny artykułKurs dolara – dwa możliwe scenariusze
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.