Kurs dolara – dwa możliwe scenariusze

0
474

Podczas dzisiejszego otwarcia, rynek wybronił piątkowe minima w strefie popytowej 3,8950. Jest to poziom cenowy na współczynniku wewnętrznym 38,2% fibo. Jest to równoznaczne z powrotem wykresu do kanału cenowego, co jest obecnie dość łagodnie bronione.

Kurs dolara   dwa możliwe scenariusze

USDPLN H4

źródło: xStation

Z drugiej strony jednak, po osiągnięciu wierzchołka na poziomie (3,9950), rynek wyrysował formację głowy z ramionami. Realizacja układu będzie wymagała dalszych spadków i wybicia aktualnego wsparcia.

Kurs dolara – dwa możliwe scenariusze
5 (100%) 2
Poprzedni artykułDane makro 16.09.2019 – produkcja przemysłowa, inflacja CPI
Następny artykułKurs euro – czy czeka nas zwrot notowań?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.