Dane makro 16.12.2020 – PMI dla przemysłu, PMI dla usług

0
226

Środowe kalendarium makro to przede wszystkim dane przemysłowego oraz usługowego PMI. Serię rozpoczynamy o godzinie 09:15 odczytem z Francji. Następnie poznamy wartości z Niemiec, Strefy Euro oraz Wielkiej Brytanii. Prognozy analityków dla wstępnych wartości za grudzień są mieszane.

Na początek sesji amerykańskiej zaplanowany jest odczyt o sprzedaży detalicznej w Stanach Zjednoczonych. W dalszej części dnia poznamy przede wszystkim raport z rynku ropy naftowej – godzina 16:30.

Dane makro 16.12.2020   PMI dla przemysłu, PMI dla usług

Poprzedni artykułFIBONACCI – FALE – WOLUMEN. Startuje największy kurs tradingu w Polsce!
Następny artykułFunt brytyjski w ofensywie – Czy ten poziom wytrzyma?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.