Dane makro 18.06.2019 – inflacja CPI, ECB, BoE

0
776

Wtorek powinien zapewnić nam powrót zmienności na rynkach finansowych. Na początek oczekujemy na wystąpienie prezesa ECB, które zaplanowane jest na godzinę 10:00. Nieco później seria danych o inflacji ze strefy euro, która może istotnie wpłynąć na wycenę wspólnej waluty.

Na początku sesji amerykańskiej opublikowane zostaną dane z rynku nieruchomości w USA. Prognozy za miesiąc maj są mieszane w stosunku do poprzednich wartości. Na godzinę 16 zaplanowane jest wystąpienie prezesa BoE, Marka Carneya.

Dane makro 18.06.2019   inflacja CPI, ECB, BoE

Poprzedni artykułPoniedziałkowe otwarcie na euro i funcie – setupy na nowy tydzień
Następny artykułCzy będą nowe wzrosty na Bitcoinie?
Łukasz Fijołek
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.