Poniedziałkowe otwarcie na euro i funcie – setupy na nowy tydzień

0
496

ANALIZA TECHNICZNA EURPLN

Po zaksięgowaniu zewnętrznego wsparcia 127,2% (4,2500), rynek zapoczątkował kolejną korektę wzrostową. Obecnie kurs znajduje się około 100 pipsów powyżej strefy popytowej co stanowi 50% zasięgu overbalance. Wzrost targetujemy na górnej podstawie prostokąta po kursie 4,2700. 

Poniedziałkowe otwarcie na euro i funcie   setupy na nowy tydzień

EURPLN H4

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA GBPPLN

Sprzedający na rynku funta nadal stanowią dominującą stronę rynkową. Białe świece sesyjne na wykresie GBPPLN występują w pojedynczych ilościach i są szybko negowane przez podaż. W dniu dzisiejszym rynek zwraca uwagę na szerokie wsparcie na poziomie (4,7600), które znajduje się 100 pipsów od obecnej wyceny. 

Poniedziałkowe otwarcie na euro i funcie   setupy na nowy tydzień

GBPPLN D1

źródło: xStation

Poniedziałkowe otwarcie na euro i funcie – setupy na nowy tydzień
5 (100%) 2
Poprzedni artykułPoniedziałkowa odprawa na rynku CRYPTO
Następny artykułDane makro 18.06.2019 – inflacja CPI, ECB, BoE
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.