Dane makro 18.06.2020 – stopy procentowe, wnioski o zasiłek

0
288

W godzinach porannych poznamy decyzję Szwajcarskiego Banku Narodowego o koszcie pieniądza w kraju. Oczekiwania zakładają utrzymanie poziomu -0,75%, natomiast warto zwrócić uwagę na konferencję prasową z uzasadnieniem decyzji i dalszymi prognozami.

O godzinie 13:00 ogłoszone zostaną stopy procentowe w Wielkiej Brytanii. Tutaj również zapowiedzi nie przewidują ruchu ze strony BoE. W dalszej części dnia opublikowany zostanie raport z amerykańskiego rynku pracy oraz indeks przemysłowy.

Dane makro 18.06.2020   stopy procentowe, wnioski o zasiłek

Poprzedni artykułAnaliza harmoniczna z Fibonacci Team
Następny artykułJak wyceniane jest złoto i indeksy giełdowe? Dolar czy euro – co obecnie warto kupić?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.