Dane makro 19.03.2019

0
551

Kluczowy punkt wtorkowego kalendarium to dane z rynku pracy w Wielkiej Brytanii. Tradycyjnie o godzinie 10:30 poznamy odczyty na temat dynamiki średniego wynagrodzenia, ilość wniosków o zasiłek w lutym oraz wysokość stopy bezrobocia, której oczekiwana wartość to utrzymanie się na poziomie 4,0%.

Przed południem poznamy jeszcze nastroje wśród ekonomistów w Niemczech oraz w strefie euro. Podczas sesji amerykańskiej warto zwrócić uwagę jedynie na godzinę 15:00 i odczyt zamówień fabrycznych w ujęciu miesięcznym za styczeń. 

Dane makro 19.03.2019

Dane makro 19.03.2019
5 (100%) 1
Poprzedni artykułGeometryczne sekwencje na ETHUSD
Następny artykułTrading harmoniczny na rynku FOREX&KRYPTO. Każdy wtorek z Fibonacci Team o 12:00
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.