Dane makro 19.05.2020 – indeks ZEW, zezwolenia na budowę

0
319

Po pustym kalendarium makro w poniedziałek, dziś pojawiają się pierwsze w tym tygodniu ważniejsze odczyty. Podczas handlu na sesji europejskiej zaplanowana jest publikacja niemieckiego indeksu ZEW na maj. Oczekiwania zakładają lekką poprawę wyniku w stosunku do kwietniowej wartości.

Na godzinę 14:30 zaplanowane są odczyty w Stanach Zjednoczonych. Będą to dane z rynków nieruchomości za kwiecień. Oczekiwania analityków zakładają ujemną dynamikę w stosunku do poprzedniego okresu.

Dane makro 19.05.2020   indeks ZEW, zezwolenia na budowę

Poprzedni artykułMocna wycena kryptowalut – Ethereum testuje kluczowy opór
Następny artykułWykorzystanie technik Fibonacciego w codziennym tradingu na rynku FOREX
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.