Dane makro 19.09.2019 – stopy procentowe, sprzedaż detaliczna, sprzedaż nieruchomości

0
327

Według oczekiwań rynkowych, SNB ogłosi dziś utrzymanie stóp procentowych na obecnym poziomie (-0,75%). Podwyżka jest z kolei oczekiwana w Norwegii o 25 p.b. co jest oryginalnym rozwiązaniem w obecnym trendzie politycznym.

Na godzinę 10:30 zaplanowana jest publikacja danych o sprzedaży detalicznej z Wielkiej Brytanii. Pogrubiona w kalendarium została też godzina 13:00 i decyzja o stopach procentowych w Wielkiej Brytanii. Warto wziąć pod uwagę stosunek głosów “za” i “przeciw” korekcie monetarnej w Zjednoczonym Królestwie, ponieważ może to być sygnałem dla rynkowych oczekiwań. 

Dane makro 19.09.2019   stopy procentowe, sprzedaż detaliczna, sprzedaż nieruchomości

Dane makro 19.09.2019 – stopy procentowe, sprzedaż detaliczna, sprzedaż nieruchomości
5 (100%) 1
Poprzedni artykułAnaliza techniczna Litecoin-czy już kupować?
Następny artykułWIG20 – czy to dobry czas na korektę?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.