Dane makro 20.03.2019

0
284

Przed nami bardzo ciekawa sesja na półmetku tygodnia. Kalendarium makro zawiera istotne odczyty zarówno podczas sesji europejskiej jak i amerykańskiej. Przed południem warto zwrócić uwagę przede wszystkim na godzinę 10:30 i odczyty inflacyjne z Wielkiej Brytanii za luty. Prognozy w porównaniu z poprzednim okresem są mieszane.

Dane z rynku ropy naftowej rozpoczną ruchy na popołudniowej sesji. Oczekiwania zakładają minimalny wzrost zapasów czarnego złota. Wieczorem naszego czasu poznamy decyzję o stopach procentowych w USA, a pół godziny później konferencja prasowa, która powinna być najbardziej oczekiwana.

Dane makro 20.03.2019

Dane makro 20.03.2019
5 (100%) 1
Poprzedni artykułBitcoin blisko wygenerowania lokalnego sygnału wzrostowego
Następny artykułCodzienny trading na rynku FOREX&KRYPTO
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.