Dane makro 20.08.2019 – inflacja PPI, sprzedaż przemysłowa

0
446

Sesja europejska rozpocznie się od danych na temat inflacji PPI z Niemiec. Prognoza za lipiec zakłada poprawę wyniku na poziom równowagi (0,0%). Na południe zaplanowana jest publikacja z Wielkiej Brytanii na temat zamówień przemysłowych.

Pod kątem handlu za oceanem, czeka nas prawdopodobnie spokojna sesja popołudniowa. Na 14:30 zaplanowany jest odczyt z sprzedaży przemysłowej z Kanady. Konsensus zakłada wyraźny spadek wartości w stosunku do maja.

Dane makro 20.08.2019   inflacja PPI, sprzedaż przemysłowa

Dane makro 20.08.2019 – inflacja PPI, sprzedaż przemysłowa
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułEuro, dolar, funt, złotówka – co nas czeka?
Następny artykułBitcoin, Ethereum, Ripple – jaki kierunek obiorą kryptowaluty?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.