Dane makro 21.03.2019

0
436

Czwartkowa sesja wyróżnia się kolorem czerwonym w kalendarium. Po rozpoczęciu handlu w Europie, poznamy decyzję Szwajcarskiego Banku Narodowego o stopach procentowych. Bardziej istotna powinna być konferencja prasowa, która rozpocznie się o godzinie 10:00.

Jeszcze przed południem seria odczytów o sprzedaży detalicznej z Wielkiej Brytanii, jednak trend na funcie wyznaczany jest w ostatnim czasie przez doniesienia związane z brexitem, a GBP słabo reaguje na dane liczbowe. O godzinie 13:00 decyzję na temat wysokości stóp procentowych przedstawi Bank Anglii. Na otwarciu sesji amerykańskiej kilka odczytów ze Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Dane makro 21.03.2019

Dane makro 21.03.2019
5 (100%) 3
Poprzedni artykułLokalny target wzrostowy na okrągłym poziomie ETHUSD
Następny artykułProfesjonalny warsztat Tradera. Każdy czwartek z Fibonacci Team NA ŻYWO o 12:00
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.