Dane makro 21.05.2020 – indeks PMI, wnioski o zasiłek

0
431

Czwartkowa sesja europejska to przede wszystkim wstępne odczyty PMI dla przemysłu i usług. Rozpoczynamy o 09:15 danymi z Francji, następnie poznamy wartość z Niemiec oraz całej strefy euro. Z uwagi na luzowania gospodarek oczekuje się wyraźnej poprawy wyników w porównaniu z poprzednim miesiącem.

Ważny będzie początek sesji amerykańskiej. Na godzinę 14:30 zaplanowana jest publikacja z rynku pracy w Stanach Zjednoczonych. Poprzedni wynik na poziom 3 milionów był rekordowy, natomiast obecnie analitycy prognozują okolice 2,5 miliona.

Dane makro 21.05.2020   indeks PMI, wnioski o zasiłek

Poprzedni artykułNarzędzia Fibonacciego na rynku FOREX
Następny artykułLokalna korekta na Bitcoinie – Czy zobaczymy wkrótce tegoroczne maksima?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.