Dane makro 22.12.2020 – PKB, sprzedaż nieruchomości

0
372

Wtorkowe kalendarium opiera się wyłącznie o sesję amerykańską. Wraz z otwarciem rynków za oceanem, opublikowany zostanie odczyt PKB w ujęciu kwartalnym. Rozbieżności dynamiki w stosunku do poprzedniego okresu powinny być ogromne.

Na godzinę 16:00 zaplanowane są dalsze odczyty ze Stanów Zjednoczonych. Będzie to wskaźnik zaufania konsumentów oraz raport z rynku nieruchomości.

Dane makro 22.12.2020   PKB, sprzedaż nieruchomości

Poprzedni artykułKryptowaluty w odwrocie? Ripple coraz bliżej kluczowego wsparcia !
Następny artykułMożliwy OneToOne na funcie. Bitcoin walczy z poziomem Fibonacciego
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.