Dane makro 23.05.2019 – PKB, protokół ECB, indeks PMI

0
470

Poniedziałek rozpoczynamy od PKB za pierwszy kwartał z Niemiec. Prognozy zakładają utrzymanie wartości z poprzedniego okresu. O godzinie 10:00 odczyt nastrojów ekonomicznych z Instytutu Ifo, a pół godziny później wartości sprzedaży detalicznej z UK.

Przed otwarciem rynków amerykańskich, czeka nas jeszcze prezentacji protokołu z ostatniego posiedzenie Europejskiego Banku Centralnego – 13:30. Kolorem czerwonym została podkreślona również godzina 16:00, kiedy to poznamy raport z amerykańskiego rynku nieruchomości. Prognozy zakładają spadek dynamiki sprzedaży w tej branży za kwiecień.

Dane makro 23.05.2019   PKB, protokół ECB, indeks PMI

Dane makro 23.05.2019 – PKB, protokół ECB, indeks PMI
5 (100%) 2
Poprzedni artykułEthereum, Ripple, Dash – czy jest szansa na nowe szczyty?
Następny artykułKurs euro i kurs dolara – techniczne okazje transakcyjne
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.