Dane makro 23.06.2020 – indeks PMI, sprzedaż nieruchomości

0
283

Podczas sesji europejskiej poznamy serię odczytów PMI. Będą to wartości dla przemysłu oraz usług, które prezentować będą wstępne wyniki za czerwiec. Niezmienny jest trend wzrostowy dla prognoz analityków, które potwierdzają odmrażanie globalnej gospodarki. Finalne wyniki potwierdzą z pewności tą prawidłowość.

Po otwarciu sesji amerykańskiej opublikowany zostanie raport PMI ze Stanów Zjednoczonych. Oczekiwane wartości są już bardzo blisko punktu równowagi – 50.0. W dalszej części dnia poznamy wyniki z rynku nieruchomości, a mianowicie sprzedaż i dynamikę sprzedaży w maju.

Dane makro 23.06.2020   indeks PMI, sprzedaż nieruchomości

Poprzedni artykułMieszana wycena euro oraz amerykańskiego dolara – Co warto obserwować w nowym tygodniu?
Następny artykułOdprawa Traderów z Fibonacci Team
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.