Dane makro 23.09.2019 – indeks PMI, sprzedaż hurtowa

0
471

Poniedziałkowa sesja europejska to przede wszystkim odczyty PMI. W przedziale 09:15 – 10:00 poznamy wartości wskaźników dla przemysłu oraz usług. Oczekiwania dla wrześniowych danych są mieszane w stosunku do sierpnia.

Dane z Kanady otwierają popołudniowe kalendarium. Prognozy wyniku sprzedaży hurtowej wskazują na ujemne wartości za lipiec. Przed godziną 16 poznamy dane PMI z amerykańskiej gospodarki.

Dane makro 23.09.2019   indeks PMI, sprzedaż hurtowa

Poprzedni artykułAnaliza techniczna Litecoin-jak długo jeszcze?
Następny artykułEuro – silna reakcja kupujących
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.