Euro – silna reakcja kupujących

0
439

Na zamknięciu piątkowej sesji pojawiły się podażowe sygnały świecowe. Poziom 4,3800 wyznacza punkt D układu harmonicznego Leonarda. Dzisiejsze otwarcie sesji europejskiej, daje szansę na retest strefy podażowej.

Euro   silna reakcja kupujących

EURPLN H4

źródło: xStation

Ryzyko dla krótkich pozycji stanowi świeca z piątkowego popołudnia. Wzrostowa formacja na blisko 300 pipsów, świadczy o dużym zaangażowaniu kupujących. Ewentualne shorty z obecnych poziomów nie mogą być targetowane zbyt nisko.W ramach biegunowości, optymalna korekta spadkowa to kurs 4,3500.

Euro – silna reakcja kupujących
5 (100%) 1
Poprzedni artykułDane makro 23.09.2019 – indeks PMI, sprzedaż hurtowa
Następny artykułFunt – kontynuacja czy zwrot w nowym tygodniu?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.