Dane makro 24.05.2019 – sprzedaż detaliczna w UK

0
429

Dziś przygotowujemy się na godzinę 10:30 i odczyty z Wielkiej Brytanii. Prognozy dla sprzedaż detalicznej za kwiecień, zakładają spadek wartości w ujęciu miesięcznym oraz rocznym.

Podczas sesji popołudniowej, poznamy raport ze Stanów Zjednoczonych. Prognozy na zamówienia środków trwałych m/m, zakładają wyraźny spadek dynamiki do wartości ujemnych. 

Dane makro 24.05.2019   sprzedaż detaliczna w UK

Dane makro 24.05.2019 – sprzedaż detaliczna w UK
5 (100%) 2
Poprzedni artykułBitcoin i EOS – jaki będzie kierunek na wykresach kryptowalut?
Następny artykułKurs euro i WIG20 – perspektywy na zakończenie tygodnia
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.