Dane makro 24.06.2019 – indeks konsumencki, sprzedaż detaliczna

0
557

Przed nami poniedziałek, który prawdopodobnie będzie dniem na odświeżenie układów technicznych po długim weekendzie. Potwierdza to kalendarium makro, w którym wyszczególniona jest tylko godzina 10:00.

Indeks nastrojów konsumenckich na czerwiec, zakłada drobny spadek wyniku w stosunku do poprzedniego okresu. Jednocześnie poznamy odczyt z polskiej gospodarki na temat sprzedaży detalicznej za maj.

Dane makro 24.06.2019   indeks konsumencki, sprzedaż detaliczna

Poprzedni artykułWidziałeś już formację flagi na Ripple?
Następny artykułPrzegląd euro i funta – czy rynek zrealizuje założenia?
Łukasz Fijołek
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.