Dane makro 24.07.2019 – indeks PMI, zapasy ropy naftowej

0
372

W środę zaplanowana jest seria danych PMI z europejskich gospodarek. Będą to wstępne odczyty za lipiec, dotyczące przemysłu oraz usług w Strefie Euro oraz z wyodrębnieniem  Niemiec i Francji. Oczekiwaniami są w większości przypadków lekko negatywne w stosunku do czerwca.

Popołudniem opublikowany zostanie również raport PMI ze Stanów Zjednoczonych. W dalszej części sesji amerykańskiej, poznamy odczyty z rynku nieruchomości za czerwiec, a o godzinie 16:30 dane z rynku ropy naftowej.

Dane makro 24.07.2019   indeks PMI, zapasy ropy naftowej

Dane makro 24.07.2019 – indeks PMI, zapasy ropy naftowej
5 (100%) 1
Poprzedni artykułAnaliza euro i dolara – realizacja nowych układów
Następny artykułAnaliza techniczna Bitcoin – co z tym Bitcoinem?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.