Analiza euro i dolara – realizacja nowych układów

0
636

ANALIZA TECHNICZNA EURPLN

Wypełnienie układu harmonicznego Leonarda przyczyniło się do zwrotu na rynku EURPLN. Kolejna świeca wzrostowa przybliża rynek do realizacji mierzenia FE100, które wyznacza najbliższy opór po kursie 4,2545. Poziom potwierdza biegunowość tej strefy, która stanowiła wcześniej obszar punktu B.

Analiza euro i dolara   realizacja nowych układów

EURPLN H4

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA USDPLN

Rynek jest blisko zanegowania ostatnich wzrostów co wiąże się z wybicie lokalnej linii trendu spadkowego. Szerokim oporem pozostaje strefa 3,8180 przy silnym mierzeniu wewnętrznym 61,8% fibo.

Analiza euro i dolara   realizacja nowych układów

USDPLN H4

źródło: xStation

Analiza euro i dolara – realizacja nowych układów
5 (100%) 2
Poprzedni artykułAnaliza Fibonacciego krok po kroku
Następny artykułDane makro 24.07.2019 – indeks PMI, zapasy ropy naftowej
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.