Dane makro 24.11.2020 – indeks Ifo, indeks nieruchomości

0
75

Wtorkowy kalendarz makro rozpoczyna się od danych z niemieckiej gospodarki. Będzie to odczyty instytutu Ifo na temat nastroju biznesowych w kraju. Oczekiwania analityków zakładają lekki spadek wyniku.

Podczas sesji amerykańskiej zaplanowane jest też wystąpienie prezesa Europejskiego Banku Centralnego – godzina 15:00. Jednocześnie poznamy wartości indeksu cen nieruchomości oraz zaufania konsumentów.

Dane makro 24.11.2020   indeks Ifo, indeks nieruchomości

Dane makro 24.11.2020 – indeks Ifo, indeks nieruchomości
5 (100%) 2
Poprzedni artykułPrzygotowania do rajdu Świętego Mikołaja na giełdach?
Następny artykułRipple zdominowało ostatnie sesje!
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.