Dane makro 24.11.2020 – indeks Ifo, indeks nieruchomości

0
167

Wtorkowy kalendarz makro rozpoczyna się od danych z niemieckiej gospodarki. Będzie to odczyty instytutu Ifo na temat nastroju biznesowych w kraju. Oczekiwania analityków zakładają lekki spadek wyniku.

Podczas sesji amerykańskiej zaplanowane jest też wystąpienie prezesa Europejskiego Banku Centralnego – godzina 15:00. Jednocześnie poznamy wartości indeksu cen nieruchomości oraz zaufania konsumentów.

Dane makro 24.11.2020   indeks Ifo, indeks nieruchomości

Poprzedni artykułPrzygotowania do rajdu Świętego Mikołaja na giełdach?
Następny artykułRipple zdominowało ostatnie sesje!
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.