Dane makro 25.06.2019 – sprzedaż nieruchomości, prezes FED

0
544

W godzinach wieczornych miejscowego czasu zaplanowane jest wystąpienie prezesa Banku Australii. Powoduje to, iż będzie to miało miejsce już podczas sesji europejskiej – godzina 09:05. Na starcie handlu w Ameryce Północnej, odczyt o sprzedaż hurtowej w Kanadzie.

Na godzinę 16:00 zaplanowana jest publikacja raportu z amerykańskiego rynku nieruchomości. Prognozy za maj zakładają poprawę wyniku. W godzinach wieczornych zaplanowane jest wystąpienie prezesa FED – Jerome Powella.

Dane makro 25.06.2019   sprzedaż nieruchomości, prezes FED

Dane makro 25.06.2019 – sprzedaż nieruchomości, prezes FED
5 (100%) 2
Poprzedni artykułCodzienna analiza rynku CRYPTO
Następny artykułPrzegląd euro i dolara – szukamy technicznych poziomów zwrotnych
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.