Przegląd euro i dolara – szukamy technicznych poziomów zwrotnych

0
643

ANALIZA TECHNICZNA USDPLN

Rynek wyznaczył dołek na poziomie 3,7250. Pozwala to wyznaczyć scenariusz z korektą wzrostową OneToOne. Mierzenie FE100 pokrywa się ze współczynnikiem 38,2% z ostatniego swingu spadkowego. Daje to nam strefę podażową na poziomie 3,7820.

Przegląd euro i dolara   szukamy technicznych poziomów zwrotnych

USDPLN H4

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA EURPLN

Rozgrywka toczy się o utrzymanie strefy wsparcia 4,2500. Poziom wyznaczony został przez zewnętrzne mierzenie 127,2% i potwierdzony ostatnimi dołkami. Lokalny sygnał może wyznaczyć dzisiejsza świeca przedpołudniowa, której zamkniecie nastąpi na równej godzinie 12.

Przegląd euro i dolara   szukamy technicznych poziomów zwrotnych

EURPLN H4

źródło: xStation

Poprzedni artykułDane makro 25.06.2019 – sprzedaż nieruchomości, prezes FED
Następny artykułAnaliza IOTA spadki w dół czy odwrócenie trendu?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.