Dane makro 26.11.2020 – stopy procentowe, ECB

0
284

Czwartkowe kalendarium makro kształtuje się dość skromnie. Przed południem decyzję o stopach procentowy ogłosi bank centralny ze Szwecji. Konsensusu zakłada utrzymanie obecnego poziomu 0,00%.

Na godzinę 12:30 zaplanowana jest publikacja ostatniego protokołu z posiedzenia Europejskiego Banku Centralnego. Godzinę później poznamy oświadczenie dotyczące polityki monetarnej.

Dane makro 26.11.2020   stopy procentowe, ECB

Poprzedni artykułCzy trend spadkowy na USDCAD zostanie odwrócony?
Następny artykułPoziomy Fibonacciego – najważniejszy element Analizy Technicznej
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.