Dane makro 28.10.2020 – stopy procentowe, zapasy ropy naftowej

0
157

Kalendarz makro odnosi się dziś do sesji amerykańskiej. Rozpoczynamy od godziny 15:00 i decyzji Banku Kanady o stopach procentowych. Zgodnie z oczekiwaniami poziom kosztu pieniądza powinien zostać otrzymany na poziomie 0,25%.

Na godzinę 15:30 zaplanowany jest raport z rynku ropy naftowej. Według analityków dane nie powinny zbytnio odbiegać od ostatniej normy i poprzedniej wartości.

Dane makro 28.10.2020   stopy procentowe, zapasy ropy naftowej

Poprzedni artykułCzy czekają nas dalsze spadki na ropie naftowej?
Następny artykułWybity OVERBALANCE na DAX’ie! Początek bessy na giełdach?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.