Dane makro 28.10.2020 – stopy procentowe, zapasy ropy naftowej

0
63

Kalendarz makro odnosi się dziś do sesji amerykańskiej. Rozpoczynamy od godziny 15:00 i decyzji Banku Kanady o stopach procentowych. Zgodnie z oczekiwaniami poziom kosztu pieniądza powinien zostać otrzymany na poziomie 0,25%.

Na godzinę 15:30 zaplanowany jest raport z rynku ropy naftowej. Według analityków dane nie powinny zbytnio odbiegać od ostatniej normy i poprzedniej wartości.

Dane makro 28.10.2020   stopy procentowe, zapasy ropy naftowej

Dane makro 28.10.2020 – stopy procentowe, zapasy ropy naftowej
5 (100%) 1
Poprzedni artykułCzy czekają nas dalsze spadki na ropie naftowej?
Następny artykułWybity OVERBALANCE na DAX’ie! Początek bessy na giełdach?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.