Dane makro 29.03.2019

0
735

Piątkowy kalendarz makro gwarantuje ciekawą sesję europejską jak i amerykańską. Najciekawsze rynki przed południem to przede wszystkim niemiecki indeks DAX oraz pary walutowe z EUR, GBP i CHF. Podczas handlu w Europie najciekawiej prezentuje się godzina 09:55 oraz 10:30, podkreślone kolorem czerwonym.

Dziś mamy ostatnią sesję kiedy to handel za oceanem rozpoczyna się o godzinę wcześniej z naszej perspektywy. Dlatego pierwsze odczyty z USA i Kanada już o 13:30. Warto zwrócić uwagę na PKB z kraju klonowego liścia oraz ewentualną reakcję na USDCAD, który powinien być poddany największym wahaniom. O godzinie 15:00 raport z rynku nieruchomości w Stanach Zjednoczonych za miesiąc luty.

Dane makro 29.03.2019

Dane makro 29.03.2019
5 (100%) 2
Poprzedni artykułWalka z okrągłym poziomem na BTCUSD
Następny artykułJak wyszukiwać okazje na rynku FOREX&KRYPTO?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.