Dane makro 29.04.2019

0
522

Podczas dzisiejszej sesji europejskiej, warto zwrócić uwagę na godzinę 10:10 i wystąpienie prezesa Marka Carney – Bank Anglii. Wpływ na dynamikę funta zależy będzie od poziomu zaskoczenia nowym przekazem BoE.

Godzina 14:30 to raport z wydatków konsumpcyjnych w Stanach Zjednoczonych za luty. Konsensus zakłada mieszane wyniki w zależności od badanego okresu.

Dane makro 29.04.2019

Dane makro 29.04.2019
5 (100%) 1
Poprzedni artykułZakończenie tygodnia na PLN-ie
Następny artykułDolar zyskuje na wartości. Kurs wyznaczył lokalne minima.
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.