Dane makro 29.07.2019 – sprzedaż detaliczna, inflacja CPI

0
499

Spadek zaangażowania dużego kapitału na rynkach finansowych, zsynchronizowany jest z ilości istotnych danych makroekonomicznych. Sesję azjatycką otworzy odczyt z Japonii na temat sprzedaży detalicznej w czerwcu. Prognoza w ujęciu rocznym zakłada wyraźny spadek wyniku.

Podczas porannego handlu w Europie, poznamy wstępną wielkość inflacji z Hiszpanii. Lipcowe szacunki zakładają wynik w okolicy 0,6%.

Dane makro 29.07.2019   sprzedaż detaliczna, inflacja CPI

Dane makro 29.07.2019 – sprzedaż detaliczna, inflacja CPI
5 (100%) 2
Poprzedni artykułAnaliza techniczna Litecoin – czy dalej będzie spadać?
Następny artykułKurs euro i dolara – czy słabość walut EM to okazja?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.