Dane makro 29.10.2020 – PKB, stopy procentowe ECB

0
214

Przed południem warto zwrócić uwagę na przekaz z niemieckiego rynku pracy. O godzinie 09:55 poznamy bowiem obecny stan zatrudnienia u naszych zachodnich sąsiadów.

Rozpoczęcie sesji amerykańskiej połączone będzie z odczytem PKB ze Stanów Zjednoczonych. W dalszej części dnia poznamy decyzję ECB o stopach procentowych, a na godzinę 14:30 zaplanowana jest konferencja prasowa.

Dane makro 29.10.2020   PKB, stopy procentowe ECB

Poprzedni artykułMarkowanie ceny na interwale tygodniowym i miesięcznym na giełdach?
Następny artykułCzas na korektę na rynku Bitcoina
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.