Dane makro 30.10.2020 – Inflacja CPI, PKB

0
222

Piątkowe kalendarium gwarantuje nam zmienność rynkową na wysokim poziomie. Zarówno sesja europejska jak i amerykańska poddana będzie odczytom kluczowych danych. Przed południem szczególnie warta uwagi będzie godzina 10:00 i wartości PKB z niemieckiej gospodarki.

O godzinie 11:00 poznamy jeszcze serię odczytów ze strefy euro, które również zostały oznaczone kolorem czerwonym. W tym przypadku od poprzedniego wyniku odbiegać powinna stopa bezrobocia, która kształtowała się na poziomie 8,1%.

Dane makro 30.10.2020   Inflacja CPI, PKB

Poprzedni artykułCzas na korektę na rynku Bitcoina
Następny artykułDlaczego SMART MONEY tak zamykają październik?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.