Dane makro 31.01.2020 – inflacja CPI, PKB

0
653

Piątkowe kalendarium prezentuje się wyjątkowo ciekawie. Zmienności należy oczekiwań jeszcze przed południem, kiedy poznamy przede wszystkim odczyty ze strefy euro. Oczekiwania inflacyjne w ujęciu r/r są mieszane.

Sesję amerykańską otwiera seria danych z Kanady i Stanów Zjednoczonych. Będą to przede wszystkim indeksy wydatków oraz kosztów na zakończenie 2019 roku. Odczyt z Kanady zawiera szczegółowe PKB w ujęciu m/m. 

Dane makro 31.01.2020   inflacja CPI, PKB

Dane makro 31.01.2020 – inflacja CPI, PKB
5 (100%) 1
Poprzedni artykułNajważniejszy element Teorii Fal Elliott’a – dzisiaj o 18:00
Następny artykułKończę z rynkiem FOREX! Szczery wywiad z Łukaszem Fijołkiem
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.