Dane makro 31.07.2019 – stopy procentowe FOMC, raport ADP

0
670

Dzisiejsze kalendarium w zupełności rekompensuje nam spokojny początek tygodnia. Sprzedaż detaliczna z Niemiec, Inflacja CPI oraz PKB z Niemiec i Hiszpanii to odczyty zaplanowane na pierwszą godzinę handlu. Na uwagę zasługuje przede wszystkim 09:55 i raport z rynku pracy w Niemczech oraz 11:00 i dane inflacyjne ze Strefy Euro.

Czerwony kolor na sesji amerykańskiej rozpoczyna się od danych z rynku ropy naftowej. Cięcie zapasów za ostatni tydzień jest tym razem symboliczne w stosunku do poprzedniej wartości. Wieczorem naszego czasu 20:00 i 20:30, poznamy decyzję FOMC o stopach procentowych w Stanach Zjednoczonych, która uzupełniona będzie o konferencję prasową.

Dane makro 31.07.2019   stopy procentowe FOMC, raport ADP

Poprzedni artykułTechnika na dolarze oraz euro – ważny momentach na wykresach !
Następny artykułCo dalej z dolarem, euro, funtem i złotym?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.