DAX – ostatnia okazja tego tygodnia?

0
577

Rynek księguje własnie nasz poranny setup na bazie układu harmonicznego Nietoperza. Jest to pułap głębokiego współczynnika 88,6% po kursie 12410 punktów. Decydujące może być zamknięcie obecnej świecy godzinowej, która na tą chwilę przybiera czarny kolor.

DAX   ostatnia okazja tego tygodnia?

DAX H1

źródło: xStation

Ryzyko dla typowych daytraderów może stanowić pora dnia, a mianowicie piątkowe popołudnie. Jeżeli spadki na niemieckim DAX-ie zostaną zapoczątkowane, zagranie short będzie prawdopodobnie okazją do przetrzymania na poniedziałkowe otwarcie.

DAX – ostatnia okazja tego tygodnia?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułBitcoin – jakie są nastroje inwestorów
Następny artykułXTB TRADING MASTERCLASS 2019
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.