DAX pogłębia korektę spadkową – czy kurs zareaguje na to wsparcie?

0
467

Dzisiejsze przedpołudnie przynosi dynamiczne spadki na europejskich indeksach giełdowych. Jest to scenariusz, który pokrywa się z moimi oczekiwaniami na najbliższe godziny. Spadki zapoczątkowała silna podaż na poziomie cenowym 13300 punktów.

DAX pogłębia korektę spadkową   czy kurs zareaguje na to wsparcie?

DAX H1

źródło: xStation

Kierunek południowy przybliża rynek do realizacji schematu OneToOne. Jest to najbliższy poziom wsparcia po kursie 13100 punktów. W pierwszym tygodniu listopada pojawił się tam silny popyt. Przy dzisiejszej dynamice spadków, potrzebujemy wyraźnego potwierdzenia, aby rozważyć rozegranie długich pozycji.

DAX pogłębia korektę spadkową – czy kurs zareaguje na to wsparcie?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułDane makro 13.11.2019 – inflacja CPI, produkcja przemsyłowa
Następny artykułAnaliza z wykorzystaniem narzędzi Fibonacciego na rynku FOREX
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.