Dolar – okazja na kolejne sesje

0
489

Wybicie okrągłej bariery 4,0000 nie stanowi zaskoczenia na rynku USDPLN-a. Kilkumiesięczne wzrosty i ostatnie „białe” sesje potwierdzają duży zapał wśród kupujących. Od początku lipca mieliśmy w zasadzie tylko trzy spadkowe tygodnie na szerokim wykresie.

Dolar   okazja na kolejne sesje

GBPPLN H4

źródło: xStation

Z uwagi na czwartkowe popołudnie, układ ze strefą oporu 4,0700 może być ciekawy dopiero w następnym tygodniu. Interwałem decyzyjnym będzie D1, gdzie konieczne są silne potwierdzenia podażowe w przypadku osiągnięcia zakładanego poziomu.

Poprzedni artykułSzykują się okazje na FOREX & CRYPTO
Następny artykułWIG20 – rynek realizuje nasz scenariusz
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.