WIG20 – rynek realizuje nasz scenariusz

0
479

Wczorajszy scenariusz na rynku WIG20 jest modelowo realizowany. W połowie dnia kurs wyznaczył klasyczny schemat podwójnego dna, który zawrócił wykres. Kierunek północny potwierdziło dzisiejsze otwarcie z luką wzrostową na blisko 10 punktów.

WIG20   rynek realizuje nasz scenariusz

WIG20 H4

źródło: xStation

W okolicy 2185 punktów może pojawić się obrona sprzedających. Jednak pełnym target dla długich pozycji znajduje się na szerokim poziomie ZZB po kursie 2215 punktów. Jeżeli rynek osiągnie ten pułap, możliwe jest również wyjście górą z uwagi na rozwijający się trend wzrostowy i kolejny wierzchołek.

WIG20 – rynek realizuje nasz scenariusz
5 (100%) 3
Poprzedni artykułDolar – okazja na kolejne sesje
Następny artykułIota – czy dalej będzie rosnąć ?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.