Dolar – sygnał do rozegrania po weekendzie

0
547

Powrót do kanału cenowego okazał się tylko “chwilowy”, a kurs wyznaczył dołek w strefie wsparcia 3,8940. Mieliśmy tam mierzenie 38,2% z ostatniego swingu wzrostowego, które przedstawiane było w naszych analizach sprzed kilku dni.

Dolar   sygnał do rozegrania po weekendzie

USDPLN D1

źródło: xStation

Na rynku USDPLN-a zapowiada się nam wyjątkowe wzrostowe zamkniecie bieżącego tygodnia. Świeca sesyjna ma obecnie rozpiętość 250 pipsów i kształt, który zapowiada kontynuację kierunku północnego. W nowym tygodniu liczymy na ponowne zaksięgowanie poziomu cenowego 3,9950 i jest to pierwszy target dla kupujących.

Dolar – sygnał do rozegrania po weekendzie
5 (100%) 2
Poprzedni artykułLIVE TRADING z Fibonacci Team – nauka na żywym rynku. Sprawdź naszą skuteczność!
Następny artykułEuro – mieszany potencjał wspólnej waluty
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.