Euro – mieszany potencjał wspólnej waluty

0
558

Polska waluta mocno dziś traci do większości głównych rynków. Pomimo mieszanego potencjału euro, wykres EURPLN-a bardzo dynamicznie wzrasta po godzinie 12. Obecnie zbliżamy się już do ciekawego oporu na współczynniku 61,8% po kursie 4,3666.

Euro   mieszany potencjał wspólnej waluty

EURPLN D1

źródło: xStation

Z uwagi na piątkowe popołudnie, rozpoczęcie transakcji przed zakończenie tygodnia nie jest zbyt oczywiste. Do końca dnia liczymy raczej na pierwsze świece podażowe, które otworzą scenariusz na poniedziałkowe otwarcie.

Poprzedni artykułDolar – sygnał do rozegrania po weekendzie
Następny artykułAnaliza techniczna Bitcoin- co się dzieje z Bitcoinem?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.